איזורי פעילות

בתי אבות במרכז

בתי אבות במרכז משמשים כמסגרת מגורים מסודרת עבור אנשים בגיל הזקנה ממרכז הארץ, הזקוקים לעזרה בניהול חיי השגרה שלהם. ישנן סיבות רבות למעבר לבית אבות במרכז: בדרך כלל מדובר בבן המשפחה הנמצא במצב בריאותי שדורש השגחה רפואית וטיפול צמוד. ייתכן כי הוא אף אינו מתפקד באופן עצמאי, ומתקשה לבצע פעולות בסיסיות כמו להתלבש או להתקלח.

קריאה נוספת >

בתי אבות בשרון

בתי האבות בשרון מעניקים לדיירים המבוגרים שלהם איכות חיים כמותה לא ניתן למצוא באף מקום אחר בארץ - סביבה ושלווה ונעימה, פסטורלית וירוקה יחד עם קרבה למרכז הארץ ולמטרופולין תל אביב. בשילוב שירותים ותשתיות מתקדמים במיוחד, בתי האבות בשרון פועלים כדי לדאוג לכל צרכיהם של בני הגיל השלישי, ומאפשרים להם להגשים את החיים הנפלאים של גיל הפרישה. עם זאת, מציאת בית האבות המתאים אינה משימה קלה: בתי האבות בשרון הינם שונים ומגוונים, ודרושה מיומנות כדי להצליח לברור מתוכם את האחד שיספק את המענה הכולל הטוב ביותר עבור בן המשפחה שלכם. אם גם אתם מתקשים למצוא את בית האבות המתאים – אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ מקצועית, במסגרתה נמצא ביחד את בית האבות שיתאים בצורה הטובה ביותר ליקירכם

קריאה נוספת >

בתי אבות בבת ים - תהליך אישי בבדיקה וללא עלות למשפחות

קיימות סיבות רבות מדוע לשכן את יקירכם בבית אבות: ייתכן כי הוא נמצא במצב בריאותי הדורש השגחה רפואית וטיפול צמוד, או שהוא מתקשה לתפקד באופן עצמאי ודורש סיוע בפעולות בסיסיות כמו להתלבש או להתקלח לבד. לא משנה מהי הסיבה בגללה בחרתם לחפש אחר בית אבות – בתי האבות בבת-ים הם פתרון מגורים אידיאלי עבור בני הגיל השלישי, אשר מתגוררים בבית-ים או בסביבתה ודורשים עזרה בניהול חיי השגרה שלהם או מחפשים אחר מסגרת מתאימה יותר למגורים.

קריאה נוספת >

בתי אבות בחולון - בדיקה ללא עלות לבחירת המקום להורה

בתי אבות בחולון מספקים פתרון עבור בני הגיל השלישי המתגוררים בחולון או בסביבתה, הזקוקים לעזרה בניהול חיי השגרה שלהם. ההחלטה להעביר את בן המשפחה לבית אבות מתבצעת ברוב המקרים כאשר הוא נמצא במצב בריאותי שדורש השגחה רפואית וטיפול צמוד. ייתכן כי הוא אף אינו מתפקד באופן עצמאי, ומתקשה לבצע פעולות בסיסיות כמו להתלבש או להתקלח.

קריאה נוספת >

בתי אבות בתל אביב - טיפים והמלצות לאחר שנים של ניסיון בתחום

משפחות רבות פנו אליי בבקשה שאסייע להם למצוא מבתי האבות בתל אביב את האחד שיתאים לבן המשפחה שלהם. בעיר הגדולה אפשר למצוא מעטפת שלמה של שירותים ומוסדות עבור בני הגיל השלישי, כמו למשל בתי האבות הפועלים בעיר. כיום פועלים מספר בתי אבות בתל אביב, ולא תמיד קל לדעת איזה מהם יתאים עבור בן משפחתכם. בתור יועצת גריאטרית אני מכירה את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. אני מזמינה להיעזר בידע ובנסיון שלי במסגרת ייעוץ אישי מקיף, בו אמצא עבור בן משפחתכם את בית האבות בתל אביב שיענה על כל צרכיו.

קריאה נוספת >

בתי אבות בראשון לציון - סקירה והמלצות מנסיון רב שנים

בתי האבות בראשון לציון מספקים מעטפת שלמה של שירותים שתפקידם לענות על כל הצרכים של בני הגיל השלישי. בית האבות הקרוב יהווה עבור הקשיש מסגרת מסודרת, בה הוא יקבל הרבה יותר ממה שהיה מקבל אם היה נשאר בביתו לבדו, בטיפול סיעודי ביתי או בהשגחת המשפחה. בתי האבות בראשון מקיימים פעילויות חברתיות מסודרות, בה המבוגר יוכל ליהנות מחברתם של אנשים חדשים בעלי תחומי עניין משותפים; הם מפעילים צוות מנוסה ומיומן שתפקידו לסייע לקשיש בכל עיסוקי השגרה שלו; והם יספקו עבורו מענה רפואי מתקדם באמצעות רופאים ואחיות מומחים בסיעוד וגריאטריה, אשר ידעו להתאים לו את המסגרת הטיפולית שתתאים בצורה הטובה ביותר למצבו הבריאותי. בתי האבות בראשון לציון הן מהמפוארים והמתקדמים ביותר בארץ, בעלי תשתיות ושירותים שיאפשרו לליקירכם להמשיך לחיות את החיים הטובים שמגיעים לו בגיל הפרישה. מתוך בתי האבות הפועלים בראשון, לא תמיד קל לדעת איזה מהם יתאים עבור בן המשפחה המבוגר שלכם. זאת הסיבה שאני מזמינה אתכם להיעזר בידע ובנסיון שלי, בעזרתם אמצא עבור בן משפחתכם את בית האבות בראשון לציון שיענה על כל צרכיו.

קריאה נוספת >

בתי אבות ברמת גן

בבתי האבות ברמת גן פועלים צוותים מיומנים במתן מענה מהיר ויעיל לכל צרכיו של המטופל. אלו יכולים לכלול סיוע בתפקוד היומיומי, כמו עזרה בהתניידות, רחצה, התלבשות ועוד. הצוותים אחראים גם על שמירה של הגיינה ברמה הגבוהה ביותר. יחד עם הפעילות בשגרה, בתי האבות ברמת גן מארגנים שלל אירועים חברתיים, בהם המבוגר יוכל ליהנות מפעילויות בשעות הפנאי ומחברתם של אנשים חדשים בני גילו בעלי תחומי עניין משותפים.

קריאה נוספת >

בית אבות סיעודי בפתח תקווה - איך בוחרים?

בבית האבות הסיעודי בפתח תקווה יקבל בן המשפחה סיוע בכל פעולות השגרה על ידי צוות מקצועי ומיומן, שישגיח עליו באופן קבוע ויהיה קשוב לכל צרכיו. בנוסף, בכל בית אבות סיעודי בפתח תקווה פועל צוות של אחיות ורופאים מומחים בסיעוד גריאטרי, והוא בעל תשתיות מתקדמות שיוכלו לספק עבור בן המשפחה שלכם את הטיפול הדרוש לו.

קריאה נוספת >

בתי אבות ברעננה

בתי האבות ברעננה – איכות החיים שמתאימה לגיל השלישי למזלכם, העיר רעננה ידועה כעיר ידידותית במיוחד עבור בני גיל הזהב, וככזו תוכלו למצוא בה מגוון של בתי אבות איכותיים ואמינים אשר יוכלו להיות עבורם מסגרת מגורים מתאימה. בתי האבות ברעננה מצויידים בתשתיות ובשירותים מתקדמים ביותר, והצוותים המקצועיים הפועלים בהם יעשו הכל בכדי שיוכלו לענות על הצרכים והדרישות של יקירכם. היתרון הגדול של בתי האבות ברעננה הוא שהם מושפעים מאופייה המיוחד של העיר: מצד אחד הם קרובים למטרופולין של תל-אביב, ולכן הדיירים שלהם מוזמנים ליהנות מכל הטוב שנמצא במרכז הארץ. מנגד העיר היא ריאה ירוקה ופסטורלית, שקרבתה לים התיכון מביאה אנרגיות טובות לסביבת המגורים ולאנשים השוכנים בה. עם זאת בתי האבות הם שונים ומגוונים, וכל אחד מהם נבדל בשירותים שקיימים בו, המגורים שהוא מציע, רמת המחייה והעלויות שהוא דורש. היכרות עמוקה עם כל אחד מבתי האבות היא משימה לא פשוטה, במיוחד לאנשים אשר אינם מכירים את המערכת, ועלולה להוביל להרבה כאבי ראש. נסיון להתמצא לבד במערכת הגריאטרית הגדולה עלול להוביל אתכם לבחור במסגרת מגורים עבור יקירכם אשר תתגלה כאינה מתאימה.

קריאה נוספת >

בתי אבות בירושלים

אם ההורים שלכם גרים בירושלים או בסביבתה, תוכלו למצוא בעיר מגוון של בתי אבות איכותיים ואמינים אשר יוכלו להיות עבורם מסגרת מגורים מתאימה. בתי האבות בירושלים מצויידים בתשתיות ובשירותים מתקדמים, והם ידעו לענות על כל הצרכים והדרישות של יקירכם. עם זאת, מציאת בית האבות המתאים אינה משימה קלה: בתי האבות הם שונים ומגוונים בהתאם למרחקם ממרכז העיר, השירותים שהם מציעים והמחיר שלהם. החיפוש דורש מכם להבין גם את הצרכים של ההורה שלכם, הציפיות והדרישות שלו ממסגרת המגורים החדשה, מצבו הרפואי, רמת הכשרות שחשובה לו והתחשבות בפרמטרים רבים. החיפוש הזה מוביל לא פעם להרבה כאבי ראש, ועלול גם לגרום לבזבוז של זמן ומשאבים. זאת הסיבה שאני מזמינה אתכם לפנות אליי - "מלי שטילמן – יועצת גריאטרית". בפגישות ייעוץ מקצועית אוכל להכווין אתכם ולייעץ בנוגע לבתי האבות בירושלים. בעזרת הייעוץ שלי נמצא את בית האבות שיתאים עבורו, במינימום זמן ומאמצים.

קריאה נוספת >

בית אבות סיעודי בבת ים - עזרה במציאת בית אבות להורה

בת-ים היא עיר ידידותית לבני הגיל השלישי, והיא מציעה מעטפת רחבה של מוסדות המתאימים לצרכיהם של תושבי העיר הותיקים. אם אחד מבני משפחתכם מתגורר בעיר ונמצא במצב סיעודי, מומלץ להעביר אותו לאחד מבתי האבות הסיעודיים הפועלים בבת-ים. בבית האבות הסיעודי הוא יקבל את הטיפול והיחס הדרושים לו, על ידי צוות של מטפלים גריאטרים מוסמכים ותשתיות מפותחות מהשורה הראשונה.

קריאה נוספת >

בתי אבות בפתח תקווה - איך בוחרים את המקום להורה?

בתי אבות בפתח תקווה יספקו עבורכם או עבור בן המשפחה שלכם מעטפת שלמה של שירותים אשר יענו על כל הצרכים של בני הגיל השלישי. בפתח תקווה תוכלו למצוא בתי אבות מפוארים ומתקדמים ביותר, בעלי תשתיות ושירותים שיאפשרו לכם או ליקירכם להמשיך לחיות את החיים הטובים שמגיעים אחרי גיל הפרישה.

קריאה נוספת >

בתי אבות בכפר סבא - ייעוץ למשפחות ללא עלות

כפר סבא היא עיר ידידותית לבני הגיל השלישי, כשבתי האבות בכפר סבא פועלים כחלק ממעטפת רחבה של שירותים עבור תושבי העיר הותיקים. בתי האבות בכפר סבא יספקו את אלו אשר מחפשים להעביר את השנים היפות של גיל הזהב בבית אבות מהשורה הראשונה.  

קריאה נוספת >