בתי אבות בתל אביב – טיפים והמלצות לאחר שנים של ניסיון בתחום

משפחות רבות פנו אליי בבקשה שאסייע להם למצוא בתי אבות בתל אביב שמתאימים למצב ההורה שלהם. את האחד שיתאים לבן המשפחה שלהם. בעיר הגדולה אפשר למצוא מעטפת שלמה של שירותים ומוסדות עבור בני הגיל השלישי, כמו למשל בתי האבות הפועלים בעיר.

כיום פועלים מספר בתי אבות בתל אביב, ולא תמיד קל לדעת איזה מהם יתאים עבור בן משפחתכם. בתור יועצת גריאטרית אני מכירה את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

אני מזמינה להיעזר בידע ובנסיון שלי במסגרת ייעוץ אישי מקיף, בו אמצא עבור בן משפחתכם את בית האבות בתל אביב שיענה על כל צרכיו.
מתוך רשימת בתי אבות בתל אביב. רשימות מקיפות אלו מכילות מידע בנוגע לכתובת בית האבות וסוגי המחלקות שיש במקום.

מדוע כדאי לעבור לאחד מבתי האבות בתל אביב

בפגישת הייעוץ אני בד"כ ממליצה לא לפחד מהמעבר לבית האבות. היתרון של מעבר לבית אבות הוא במסגרת המסודרת שהוא יספק עבור בן המשפחה שלכם: אמנם בן המשפחה נדרש לעזוב את ביתו הפרטי, אך הוא יעשה זאת כדי לעבור למסגרת מסודרת בה הוא יוכל לקבל הרבה יותר ממה שהיה מקבל אם היה נשאר בביתו, בין אם לבדו, בהשגחת המשפחה או בטיפול סיעודי ביתי.

בתי האבות דואגים לייצר עבור בני הגיל השלישי סביבה בה יהיה להם נעים להשתלב מבחינה חברתית, ומעודדים אותם להכיר אנשים חדשים בני גילם בעלי תחומי עניין משותפים. בתי אבות רבים בתל אביב מארגנים פעילויות לשעות הפנאי וטיולים המותאמים לבני הגיל השלישי, המנעימים את השהות במקום ומראים להם שאפשר לפתוח אופקים חדשים – גם בשליש השלישי של החיים.

נוסף על כך, כל בתי האבות בתל אביב מחויבים להפעיל צוות גריאטרי מיומן ושירותים רפואיים שותפים, שיעזרו לו בחיי השגרה ובמידה וקיימים צרכים רפואיים. בתל אביב פועלים גם בתי אבות ייעודיים עבור קשישים המתקשים לתפקד באופן עצמאי ולדאוג לעצמם בחיי היומיום, כמו בתי אבות סיעודיים או בתי אבות לתשושי נפש. במסגרת בתי האבות המיוחדים הקשישים יזכו לטיפול צמוד והשגחה רפואית מקיפה.

איך אמצא את בית האבות בתל אביב שיתאים לכם

אני מלי שטילמן – יועצת גריאטרית בעלת נסיון של 30 שנה בעבודה עם קשישים, מתוכם 15 שנה בניהול בתי אבות. הנסיון הרב שלי לימד אותי להכיר את בתי האבות השונים ואיך להתנהל מול המערכת בצורה הטובה ביותר. בזכות הנסיון שצברתי אדע למצוא עבורכם, מתוך מגוון בתי האבות בתל אביב, את האחד שיתאים לדרישות ולצרכים של בן משפחתכם.

באמצעות הייעוץ שאעניק לכם, אעזור לכם לקצר את התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים מול בתי האבות בתל אביב, ואסייע לכם לחסוך בזמן ובעלויות הנדרשות עבור המעבר.

את הייעוץ אתחיל בפגישת בה אבצע היכרות, איסוף נתונים וקביעת הדרישות והצרכים של בן המשפחה. אציג בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר שנמצאות על השולחן ויחד נבצע את הבחירה של בית האבות המתאים. אלווה אתכם גם לאחר המעבר לבית האבות, בכדי לוודא כי הוא מעניק שירות שעונה על שביעות הרצון שלכם ושל יקירכם.

השאירו פרטים וקבלו ממני ייעוץ והכוונה ללא עלות:072-394-5490

בתי אבות בתל אביב – פתרון מושלם עבור כל המשפחה

מעבר בן המשפחה לבית האבות הוא מרכיב משמעותי לא רק באורח חייו שלו, אלא במידה מסוימת יש לו השפעה על שאר המשפחה. הילדים והנכדים רוצים לדעת בוודאות כי האבא והסבא האהוב מקבל טיפול ויחס ראויים מצוות שאיכפת לו ודואג לו. לכן, כשאני מייעצת לגבי בית האבות האידיאלי, אני לוקחת בחשבון את הצרכים שלו יחד עם הצרכים של שאר האנשים הקרובים אליו:

כך למשל, אני מוודאה כי בית האבות בתל אביב אכן קרוב למגוריהם של בני משפחתו וחבריו, מה שייקל עליהם לבקר אותו ולשמר את המעגל המשפחתי והחברי. זאת בנוסף למיקומו של בית האבות ביחס למקומות ומרכזים החשובים לאורח חייו של ההורה המבוגר: קניונים ומרכזי קניות, מקומות בילוי ופנאי, קופות חולים ובתי חולים קרובים. הכל כדי שהשיכון בבית האבות יהיה נעים ונוח לו ולכם.

רשימת בתי אבות בתל אביב – נקודת ההתחלה

לרוב כאשר נכנסים לטפל בנושא בחירת בית האבות המשפחה מתקשה למצוא את המקום שיתאים להורה ולמשפחה הן באספקט הגיאוגרפי והן בהתאמת המקום מבין אלו שמופיעים ברשימת בתי אבות בתל אביב. בעזרת הנסיון רב השנים שלי אדע לפתח את המקום המתאים בו תוכלו לקבל את היחס והטיפול הטוב ביותר ולכם המשפחה לתת רוגע נפשי בתהליך.

מעבר לשירות בתי אבות בתל אביב חברתנו נותנת מענה לערים הבאות:
בית אבות בבת ים
בית אבות בחולון
בית אבות ברמת גן
בית אבות בפתח תקוה
בית אבות בראשון לציון

מתקשים לבחור מבתי האבות בתל אביב? מלאו את הטופס ואסייע לכם לבחור את בית האבות בתל אביב הטוב ביותר עבור יקירכם:072-394-5490