בתי אבות בראשון לציון – סקירה והמלצות מנסיון רב שנים

מבוגרים רבים מראשון לציון וסביבתה סיפרו לי על החשש שלהם לעבור לאחד מבתי האבות הקרובים, כפי שבוודאי מרגיש גם ההורה או קרוב המשפחה המבוגר שלכם. הם מודעים לכך שבגילם המופלג המעבר למסגרת המסודרת יביא לשיפור באורח חייהם, אך ההחלטה לבצע את המעבר אף פעם אינה פשוטה, לא עבורם ולא עבור בני משפחתם.

המעבר לבית האבות דורש מאותו מבוגר להתאקלם לסביבה חדשה שהוא אינו מכיר עם אנשים שהוא לא מכיר, ולצפות ממנה שתדאג לצרכיו השונים. עבור הקשישים שחוששים מהמעבר אני ממליצה לא לפחד מהשינוי, ודואגת להתמקד איתם ביתרונות הרבים שבמעבר לבית אבות קרוב – תוכלו למצוא בתי אבות בראשון לציון עם המלצות וניסיון רב בעבודה עם קשישים.

למה כדאי לעבור לאחד מבתי האבות בראשון לציון

בתי אבות בראשון לציון מספקים מעטפת שלמה של שירותים שתפקידם לענות על כל הצרכים של בני הגיל השלישי. בית האבות הקרוב יהווה עבור הקשיש מסגרת מסודרת, בה הוא יקבל הרבה יותר ממה שהיה מקבל אם היה נשאר בביתו לבדו, בטיפול סיעודי ביתי או בהשגחת המשפחה.

בתי אבות בראשון לציון מקיימים פעילויות חברתיות מסודרות, בה המבוגר יוכל ליהנות מחברתם של אנשים חדשים בעלי תחומי עניין משותפים; הם מפעילים צוות מנוסה ומיומן שתפקידו לסייע לקשיש בכל עיסוקי השגרה שלו; והם יספקו עבורו מענה רפואי מתקדם באמצעות רופאים ואחיות מומחים בסיעוד וגריאטריה, אשר ידעו להתאים לו את המסגרת הטיפולית שתתאים בצורה הטובה ביותר למצבו הבריאותי.

בתי האבות בראשון לציון הן מהמפוארים והמתקדמים ביותר בארץ, בעלי תשתיות ושירותים שיאפשרו לליקירכם להמשיך לחיות את החיים הטובים שמגיעים לו בגיל הפרישה.

מתוך בתי האבות הפועלים בראשון, לא תמיד קל לדעת איזה מהם יתאים עבור בן המשפחה המבוגר שלכם. זאת הסיבה שאני מזמינה אתכם להיעזר בידע ובנסיון שלי, בעזרתם אמצא עבור בן משפחתכם את בית האבות בראשון לציון שיענה על כל צרכיו.

השאירו פרטים וקבלו ממני ייעוץ והכוונה ללא עלות:072-394-5490

איך אבחר עבורכם את בית האבות המתאים

אני מלי שטילמן – יועצת גריאטרית בעלת נסיון של 30 שנה בעבודה עם קשישים, מתוכם 15 שנה בניהול בתי אבות. בזכות הידע שצברתי והנסיון שלי בהתנהלות מול המערכת הגריאטרית, אדע להמליץ לכם בית האבות בראשון לציון שיתאים לדרישות ולצרכים של בן משפחתכם.

באמצעות הייעוץ שאעניק לכם, אעזור לכם לקצר את התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים מול בתי האבות בראשון לציון, ואסייע לכם לחסוך בזמן ובעלויות הנדרשות עבור המעבר.

את הייעוץ אתחיל בפגישת בה אבצע היכרות, איסוף נתונים וקביעת הדרישות והצרכים של בן המשפחה. אציג בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר שנמצאות על השולחן ויחד נבצע את הבחירה של בית האבות המתאים. אלווה אתכם גם לאחר המעבר לבית האבות, בכדי לוודא כי הוא מעניק שירות שעונה על שביעות הרצון שלכם ושל יקירכם.

בתי אבות בראשון לציון – נוחות לכל המשפחה

מעבר בן המשפחה לבית האבות הוא מרכיב משמעותי לא רק באורח חייו שלו, אלא במידה מסוימת יש לו השפעה על שאר המשפחה. הילדים והנכדים רוצים לדעת בוודאות כי האבא והסבא האהוב מקבל טיפול ויחס ראויים מצוות שאיכפת לו ודואג לו. לכן, כשאני מייעצת לגבי בית האבות האידיאלי, אני לוקחת בחשבון את הצרכים שלו יחד עם הצרכים של שאר האנשים הקרובים אליו:

כך למשל, אני מוודאה כי בית האבות בראשון לציון אכן קרוב למגוריהם של בני משפחתו וחבריו, מה שייקל עליהם לבקר אותו ולשמר את המעגל המשפחתי והחברי. זאת בנוסף למיקומו של בית האבות ביחס למקומות ומרכזים החשובים לאורח חייו של ההורה המבוגר: קניונים ומרכזי קניות, מקומות בילוי ופנאי, קופות חולים ובתי חולים קרובים. כל זה כדי ששהותו בבית האבות תהיה ונוחה לו ולכם.

בתי אבות בראשון לציון מחירים משתנים לפי סכום הזכאות המגיע לכם

מה המחיר של בית האבות? שאלה טובה אבל מעבר לכך חשוב שתבינו שיתכן ומגיע לכם סיוע מהמדינה במימון לבית האבות. איך תדעות מה מגיע וכמה? בעזרת בדיקה ללא עלות שתוכלו לבצע נוכל לקבל את התשובה. בתהליך נבחנים מספר מדדים ובעזרתם נקבע הסכום אותו תקבלו כסיוע. 
רוצים להתחיל את תהליך בדיקת קוד משרד הבריאות? צריכים מידע נוסף? לחצו למידע אודות בדיקת קוד משרד הבריאות

חברתנו נותנת מענה לערים הבאות:
בית אבות בבת ים
בית אבות בחולון
בית אבות ברמת גן
בית אבות בפתח תקוה
בית אבות בתל אביב

איזה מבתי האבות בראשון לציון יהיה הטוב ביותר עבור יקירכם? מלאו את הטופס ואסייע לכם במציאת בית האבות המתאים:072-394-5490