בתי אבות בחולון – בדיקה ללא עלות לבחירת המקום להורה

בתי אבות בחולון מספקים פתרון עבור בני הגיל השלישי המתגוררים בחולון או בסביבתה, הזקוקים לעזרה בניהול חיי השגרה שלהם. ההחלטה להעביר את בן המשפחה לבית אבות מתבצעת ברוב המקרים כאשר הוא נמצא במצב בריאותי שדורש השגחה רפואית וטיפול צמוד. ייתכן כי הוא אף אינו מתפקד באופן עצמאי, ומתקשה לבצע פעולות בסיסיות כמו להתלבש או להתקלח.

אך ההחלטה להעביר את יקיריכם למגורים בבית אבות לא חייבת להתבצע רק מתוך צורך רפואי – בתי אבות בחולון, כמו בתי אבות רבים ברחבי הארץ, מספקים מסגרת מסודרת לבני גיל הזהב, ודואגים לייצר עבורם סביבה נעימה להתערות מבחינה חברתית ולהכיר אנשים חדשים. ניתן למצוא בתי אבות רבים המארגנים פעילויות לשעות הפנאי וטיולים המותאמים לבני הגיל השלישי.

בתי האבות בחולון באים לענות על כל הצרכים של בין המשפחה, ולספק לו מעטפת שלמה של שירותים אשר ישפרו באופן משמעותי את אורח חייו, בטחונו האישי ואת מצבו הרפואי.

איך למצוא את בית האבות בחולון המתאים לכם?

בחולון קיימים מבחר של בתי אבות, אך ההחלטה לשכן באחד מהם את קרוב המשפחה המבוגר הוא דבר שצריך לתת בו את הדעת: תהליך המעבר לבית אבות הוא אינו פשוט, והוא דורש הכנות שלוקחות זמן ומשאבים רבים. לכן, חשוב לבחור את בית אבות אשר יספק את התנאים והשירותים המתאימים ביותר עבור בן המשפחה שלכם.

לאחר שנים רבות של עבודה עם קשישים ובני המשפחה מלי שטילמן תדע לייעץ לכם בבחירה הנכונה מתוך בתי אבות בחולון.
לאחר בדיקה ראשונית ושיחה מעמיקה להכרות עם מצבו של ההורהנדע לכוון אתכם למקום בו ההורה יוכל לקבל את הטיפול המיטבי למצבו.
יחד תוכלו להחון ולבחור את בית האבות שיענה על מרבית הפרמטרים לו זקוק ההורה וגם המשפחה המטפלת.

בתהליך מדוייק ומקצועי נדע לקצר ולייעל לכם את התהליך מול הרשויות ובתי האבות באיזור שלכם. ולחסוך לכם זמן וכסף בהעסקות בנושא.

השאירו פרטים וקבלו ממני ייעוץ והכוונה ללא עלות: 072-394-5490

היתרונות של בתי אבות בחולון

המעבר לבית אבות נעשה לטובתו האישית של קרוב המשפחה, אך עדיין חשוב לקבל את האישור שלו לכך. במידה והוא נמצא במצב קוגנטיבי תקין ומודע למצבו, חשוב לעודד אותו להשתתף בעצמו בתהליך, כיוון ששיתוף הפעולה שלו יאפשר מעבר קל יותר. ישנם יתרונות רבים, אותם תוכלו להציג בפניו, אשר יסבירו לו מדוע המעבר לבית האבות בחולון יבטיח שיפור באורח חייו של המבוגר.

בית אבות קרוב – חולון מציעה מבחר של בתי אבות בסביבתה. אם בן המשפחה גר בחולון או קרוב אליה, או שבני המשפחה והחברים מתגוררים באזור חולון, הקרבה תשמר את המעגל החברתי ותאפשר ביקורים שוטפים של בני המשפחה והחברים. נוסף על כך, בתי האבות בחולון קרובים למקומות ואתרים אשר בוודאי משמשים את המשתכן (אתרי תרבות, קאנטרי, תחנות תחבורה מרכזיות) ולכן יסייעו לו להמשיך בשגרת חייו בנוחות וליהנות מהדברים שהוא אוהב גם לאחר המעבר.

 הפעילות השוטפת של בית האבות – בתי האבות בחולון מנהלים פעילות שוטפת ומספקים תשתיות מפותחות לרווחת הדיירים. רבים מהם מקיימים פעילויות פנאי וטיולים באתרים קרובים, כדוגמת המוזיאונים הרבים והפארקים שניתן למצוא בעיר חולון.

שירותים רפואיים בבית האבות –בתי אבות בחולון מספקים השגחה רפואית ושירותים רפואיים במשך כל שעות היממה. נוסף לכך, בית האבות בחולון בעלי גישה קרובה לשירותי הרפואה בסביבה, כגון קופות החולים הפועלות בעיר ובית החולים "וולפסון" ומקיימות איתם שיתופי פעולה במקרה הצורך. בתי האבות בחולון מעניקים שירותים סוציאליים ופסיכולוגים, לסיוע בשמירה על מצבם הסוציאלי והבריאות הנפשית של הדיירים.

לעיתים שההורה נכנס לבית אבות הוא מתגורר בעיר שלא מוכרת לו ולמשפחה. כדי להכיר יותר את סביבת המגורים החדשה תוכלו להעזר במספר אתרים ברשת של אזרחים ותיקים בחולון וגם באתר עיריית חולון שמספק את כל המידע הרלוונטית למשפחות על שלל הפעילויות בעיר.

בתי אבות בחולון – בדיקת קוד משרד הבריאות ללא עלות

מצבו הרפואי של ההורה מתדרדר ואתם חושבים ע לבחירה של בית אבות שיתן מענה 24 שעות לטיפול רפואי, יחס אישי בעזרת צוות רפואי מקצועי. הכניסה לבית האבות הכוללת מעטפת של שירותים מתומחרת להורה ולמשפחה בסכומים גבוהים. כדי לסייע למשפחות תוכלו לבקש בקשה לסיוע במימון בית האבות להורה. לצורך הבדיקה תתבקשו להכין מסמכים המעדים על ההכנסות של ההורה ושל המשפחה ולפי יכולת ההשתכרות יקבע גובה מימון משרד הבריאות.
לאחר שני םרבות של עבודה מול משפחות, אשמח לסייע גם לכם בבדיקה מקצועית  וייעוץ בתהליך בדיקת קוד משרד הבריאות עד למיצוי מקסימלי של מימון בית האבות.

מלאו את הטופס ואסייע לכם לבחור את בית האבות בחולון הטוב ביותר עבור יקירכם. 072-394-5490

חברתנו נותנת מענה גם לערים הבאות:
בית אבות בבת ים
בית אבות ברמת גן
בית אבות בפתח תקוה
בית אבות בתל אביב
בית אבות בראשון לציון