בלוג

רשימת בתי אבות בישראל

רשימת בתי אבות בישראל? איך יודעים איזה בית אבות מתאים להורה שלנו? על אילו דברים חשוב להקפיד וכמה זה עולה? כנסו לקריאת המאמר ונשמח לסייע בהמשך התהליך.

קריאה נוספת >

מה חשוב לבדוק במעבר לבית אבות סיעודי

מה ההבדל בין בית אבות לבית אבות סיעודי? מה חשוב לבדוק במעבר לבית אבות סיעודי? על שאלות אלו ועוד טיפים בבחירת המקום המתאים להורה בכתבה באתר.

קריאה נוספת >

איך בוחרים בית אבות?

ההורה מתבגר ואתם מחפשיפ בית אבות שיתן מענה למצבו הבריאותי. איפה מתחילים? איך בוחרים בית אבות? מלי שטילמן בעזרת הידע והניסיון הרב תדע להכוון אתכם למקום המתאים לכם ויענה על רוב הפרמטרים הנדרשים.

קריאה נוספת >

איך עובד תשלום לבית אבות?

בבחירת בית אבות נושא המימון הינו אחד החשובים ולכן גם עולה השאלה - איך עובד תשלום לבית אבות? האם מגיע להורה ולמשפחה עזרה במימון בית האבות אותו יבחרו? כנסו לקרוא

קריאה נוספת >

מה ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות

מה ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות? זו אחת השאלות ששואלים אותנו בתהליך בחירת בית אבות. ניסינו לרכז לכם ולפשט את ההבדלים כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה יחד עם ההורים.

קריאה נוספת >

כמה עולה בית אבות?

כמה עולה בית אבות? מה הפרמטרים שמשפיעים על העלות של בית האבות? לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לסייע לכם בתהליך בחירת בית האבות

קריאה נוספת >

כמה עולה בית אבות סיעודי בישראל

כמה עולה בית אבות סיעודי בישראל? מהם הפרמטרים אותם צריך לבדוק לפני שנכנסים לבית אבות סיעודי? איך נדע שבית האבות מתאים להורה גם מבחינת הטיפול והמטפלים. צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

קריאה נוספת >

מה נכון להורה שלי? להישאר עם מטפל בבית או לצאת לבית אבות

מה נכון להורה? בית אבות או להשאר בבית? התשובה לא אחת ותלויה במספר פרמטרים כמו מצבו הבריאותי של ההורה. קרבת המשפחה והיכולת שלו להתנהל באופן עצמאי בבית.

קריאה נוספת >

ייעוץ אישי למשפחות בתהליך הבחירה והכניסה לבתי אבות

התהליך שאני עוברת ביחד עם המשפחות בתהליך הבחירה והכניסה לבתי אבות הינו תהליך שדורש מיומנות ועבודה צמודה ומקצועית. מגוון בתי האבות, המחלקות והשיקול הגאוגרפי מחייבים את המשפחה לעשות את הבחירה הנכונה ליקירים שלהם.

קריאה נוספת >

ההתמודדות של המשפחות עם כניסת ההורה לבית אבות

הכניסה של ההורה לבית האבות מלווה בפן הרגשי והיציאה מהאיזור המוכר להורה ויחד עם זאת המשפחה נדרשת לטפל בלוגיסטיקה המורכבת של הכניסה לבית האבות. התהליך הצמוד עם בני המשפחה מקל על ההורה בכניסה לתהליך של שינוי

קריאה נוספת >

טיפים לבחירת בית אבות - איך לבחור בית אבות בישראל?

מה חשוב לבדוק לפני שנכנסים עם ההורה לבית אבות? איפה בית האבות שהכי מתאים לצרכים של ההורה שלי? אנחנו רוצים לתת להורה שלנו את הטוב ביותר וחשוב לקבל טיפים ממומחים בתחום טרם קבלת ההחלטה.

קריאה נוספת >

בתי אבות לדתיים - לשמור על אורח החיים הדתי גם בבית האבות

מחפשים בית אבות להורה? ברחבי הארץ פזורים בתי אבות לדתיים השומרים על הצביון הדתי כך שההורים שלכם יוכלו לשמור על אורח חיים שמתאים להם. מה מייחד את אותם בתי אבות? איך בודקים איזה מאותם בתי אבות תואם לצורכי ההורה? כנסו לקרוא אודות בתי האבות

קריאה נוספת >

בתי אבות בבת ים - מגוון אפשרויות לאוכלוסיה המתבגרת

בתי אבות פזורים בכל הארץ ומתאימים את עצמם עם מגוון מחלקות שיוכלו לתת מענה לאוכלוסיה המתבגרת. בבת ים אוכלוסית הגיל השלישי גדלה עם השנים וכך גם הצורך בבתי אבות איכותיים. מעוניינים לקרוא ולהבין יותר? לחצו למאמר

קריאה נוספת >

איך למצוא בית אבות המתאים להורה תשוש נפש

ההורה צריך להכנס לבית אבות לתשושי נפש? חשוב לפני שבוחרים להתייעץ עם יועץ בתחום ההשמה לבתי אבות כדי למצוא את המקום הנכון לצרכי ההורה ולמשפחה התומכת. ישנם סוגים רבים של בתי אבות ובתוכם מחלקות שמתמחות בתת תחומים של טיפול בבתי אבות.

קריאה נוספת >

אפשרות המימון לבית אבות

ההורה אמור להכנס לבית האבות ואתם מתעסקים בנושא המימון. משרד הבריאות מסייע במימון לבית אבות לפי מספר פרמטרים אותם ניתן לבדוק. יועצי ההשמה לבתי אבות יסיעו לכם את התהליך ויובילו אתכם לבית האבות הנכון ולקבלת המימון המקסימלי המותר בחוק.

קריאה נוספת >